IX VOLTA A PEU ILLA DEL PALMAR
25/08/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - M
Equipos - F
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alejandro Tormo Velasco | Cobarde\'s Team | Veterano A - M | 00:22:27 | 00:03:12 |
2 | 1 | Carlos Alcaniz Carbonell | Cronorunner Team | Senior - M | 00:22:42 | 00:03:15 |
3 | 2 | Sergio Fayos Merin | Crespo Runners | Senior - M | 00:22:55 | 00:03:16 |
4 | 3 | Javier Colomer Barbera | Cronorunner Team | Senior - M | 00:23:01 | 00:03:17 |
5 | 2 | Juan Vidal Ribero | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 00:23:13 | 00:03:19 |
6 | 3 | Salvador Crespo Romera | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:23:22 | 00:03:20 |
7 | 4 | Paco Milan Collado | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:23:29 | 00:03:21 |
8 | 5 | Javier Mozos Martin | Cronorunner Team | Veterano A - M | 00:23:40 | 00:03:23 |
9 | 6 | Mohamed Houd Chambani | Cronorunner Team | Veterano A - M | 00:23:42 | 00:03:23 |
10 | 7 | Fernando Hernandez Soto | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:23:48 | 00:03:24 |
11 | 8 | Sergio Rosell Sanchez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:23:59 | 00:03:26 |
12 | 4 | Ruben Crespo Romera | Crespo Runners | Senior - M | 00:24:02 | 00:03:26 |
13 | 5 | Poli Limia Saus | Crespo Runners | Senior - M | 00:24:04 | 00:03:26 |
14 | 9 | Jose Manuel Caplliure Piera | Cobarde\'s Team | Veterano A - M | 00:24:17 | 00:03:28 |
15 | 1 | Ricardo Remohi Gozalvo | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:24:18 | 00:03:28 |
16 | 10 | Ximo Puig Torres | Cronorunner Team | Veterano A - M | 00:24:24 | 00:03:29 |
17 | 6 | Ricard Martinez Sebastia | Olaso Team Carcaixent | Senior - M | 00:24:38 | 00:03:31 |
18 | 2 | Nicolas Salido Gutierrez | Fondistas De Silla | Veterano B - M | 00:24:43 | 00:03:32 |
19 | 7 | Fran Barbera Bru | Crespo Runners | Senior - M | 00:24:51 | 00:03:33 |
20 | 11 | Daniel Roman Coria | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:24:52 | 00:03:33 |
21 | 3 | David Panduro Gonzalez | Atletismo Benetusser | Veterano B - M | 00:24:59 | 00:03:34 |
22 | 8 | Rafa Lopez Grau | Cobarde\'s Team | Senior - M | 00:25:01 | 00:03:34 |
23 | 4 | Jose Bosch Saez | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:25:03 | 00:03:35 |
24 | 5 | David Juan Sempere | Catarroja U.e. | Veterano B - M | 00:25:13 | 00:03:36 |
25 | 9 | Juanjo Segura Ortells | Cobarde\'s Team | Senior - M | 00:25:16 | 00:03:37 |
26 | 12 | Sergi Baixauli Torremocha | Cronorunner Team | Veterano A - M | 00:25:28 | 00:03:38 |
27 | 1 | Victor Martinez Richart | Cobarde\'s Team | Junior Promesa - M | 00:25:31 | 00:03:39 |
28 | 13 | Julian Tomas Melia | Cronorunner Team | Veterano A - M | 00:25:33 | 00:03:39 |
29 | 14 | Jose Santos Yustas | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:25:41 | 00:03:40 |
30 | 6 | Toni Vila Andres | C.a. Sollana | Veterano B - M | 00:25:59 | 00:03:43 |
31 | 7 | Juanjo Vila Toledo | C.a. Sollana | Veterano B - M | 00:26:00 | 00:03:43 |
32 | 15 | Jorge Rodriguez Ramos | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:26:07 | 00:03:44 |
33 | 10 | David Romero Munoz | Crespo Runners | Senior - M | 00:26:13 | 00:03:45 |
34 | 16 | Salva Garcia Navarro | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 00:26:15 | 00:03:45 |
35 | 1 | Manuel Aibar Castillo | Redolat Team | Veterano C - M | 00:26:23 | 00:03:46 |
36 | 17 | Carlos Moya Marcilla | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:26:23 | 00:03:46 |
37 | 11 | Juan Manuel Badia Vila | C.t. Trivoltors Alcasser | Senior - M | 00:26:34 | 00:03:48 |
38 | 18 | David Martinez Alos | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:26:37 | 00:03:48 |
39 | 19 | Nacho Pons Rovira | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - M | 00:26:42 | 00:03:49 |
40 | 20 | Jose Miguel Escalona Navarro | Independiente | Veterano A - M | 00:26:42 | 00:03:49 |
41 | 21 | Julio Alegre Perez | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:26:55 | 00:03:51 |
42 | 22 | Jose Oscar Sanchis Saiz | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 00:26:57 | 00:03:51 |
43 | 12 | Ruben Lopez Samblas | Cocinarte Team | Senior - M | 00:26:59 | 00:03:51 |
44 | 23 | Alvaro Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:27:00 | 00:03:51 |
45 | 13 | Vicent Ridaura Navarro | Sanus Vitae Team | Senior - M | 00:27:06 | 00:03:52 |
46 | 14 | Toni Puchades Comino | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - M | 00:27:18 | 00:03:54 |
47 | 8 | Juan Jose Olmos Perello | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:27:19 | 00:03:54 |
48 | 9 | Vicente Izquierdo Campos | Independiente | Veterano B - M | 00:27:24 | 00:03:55 |
49 | 24 | Elis Alepuz Hernandez | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - M | 00:27:25 | 00:03:55 |
50 | 2 | Jose Linares Egea | Gomez Madrid Kangurs | Veterano C - M | 00:27:26 | 00:03:55 |
51 | 15 | Juan Miguel Ramon Roig | Gomez Madrid Kangurs | Senior - M | 00:27:28 | 00:03:55 |
52 | 10 | Javier Ibanez Ferrer | Fondistas De Silla | Veterano B - M | 00:27:30 | 00:03:56 |
53 | 11 | Jorge Juan Sempere | Catarroja U.e. | Veterano B - M | 00:27:31 | 00:03:56 |
54 | 16 | Ivan Furio Picot | Olaso Team Carcaixent | Senior - M | 00:27:36 | 00:03:57 |
55 | 25 | Pedro Navarro Santos | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:27:50 | 00:03:59 |
56 | 3 | Mario Latorre Sanjaime | Blue Line | Veterano C - M | 00:28:16 | 00:04:02 |
57 | 12 | Juan Carlos Olaya Cuenca | Triamics Silla C.t. | Veterano B - M | 00:28:17 | 00:04:02 |
58 | 2 | Diego Naval L | C.a. Sueca | Junior Promesa - M | 00:28:23 | 00:04:03 |
59 | 26 | Sergio Gonzalez De La Cruz | Rompiendo Limites | Veterano A - M | 00:28:31 | 00:04:04 |
60 | 17 | Joaquin Guerola Estevens | C.a. Sollana | Senior - M | 00:28:33 | 00:04:05 |
61 | 27 | Sergio Luz Lopez | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:28:35 | 00:04:05 |
62 | 13 | Vicente Benaches Zaragoza | Fondistas De Silla | Veterano B - M | 00:28:37 | 00:04:05 |
63 | 28 | Jaume Bifante Marcos | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 00:28:39 | 00:04:06 |
64 | 4 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:28:40 | 00:04:06 |
65 | 29 | Enrique Arlandis Clari | C.a. Samaruc El Palmar | Veterano A - M | 00:28:41 | 00:04:06 |
66 | 30 | Jorge Gil Esteban | C.a. Utiel | Veterano A - M | 00:28:44 | 00:04:06 |
67 | 31 | Juan Padilla Vaquera | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:29:03 | 00:04:09 |
68 | 3 | Josep Antoni Jorge Cisar | Independiente | Junior Promesa - M | 00:29:06 | 00:04:09 |
69 | 14 | Guillermo Hernandez Mompo | Ce Rantelles Almussafes | Veterano B - M | 00:29:07 | 00:04:10 |
70 | 5 | F.javier Zaragoza Antich | Triamics Silla C.t. | Veterano C - M | 00:29:08 | 00:04:10 |
71 | 32 | Vicente Javier Fraile Castellano | Benicorrer-benisano | Veterano A - M | 00:29:10 | 00:04:10 |
72 | 15 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:29:10 | 00:04:10 |
73 | 16 | Luis Vicente Serrano Mansergas | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:29:13 | 00:04:10 |
74 | 33 | Octavio Espuig Valls | C.t. Trivoltors Alcasser | Veterano A - M | 00:29:20 | 00:04:11 |
75 | 34 | Javier Casares Broseta | Fondistas De Silla | Veterano A - M | 00:29:21 | 00:04:12 |
76 | 35 | Francisco Perez Marin | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - M | 00:29:24 | 00:04:12 |
77 | 36 | Antonio Socuellamos Tortosa | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:29:27 | 00:04:12 |
78 | 18 | Vicent Nacher Ricart | Colla El Parotet | Senior - M | 00:29:29 | 00:04:13 |
79 | 37 | Alfredo Moragon Ibanez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:29:33 | 00:04:13 |
80 | 38 | Angel Roa Gil | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:29:35 | 00:04:14 |
81 | 19 | Antonio Aroca Martinez | Colla El Parotet | Senior - M | 00:29:43 | 00:04:15 |
82 | 20 | Sergio Araujo Ortega | Gomez Madrid Kangurs | Senior - M | 00:29:47 | 00:04:15 |
83 | 17 | Daniel Garcia Fernandez | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 00:29:50 | 00:04:16 |
84 | 39 | Julio Ramon Moreno | Independiente | Veterano A - M | 00:29:54 | 00:04:16 |
85 | 18 | Jesus Duart Martinez | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:30:00 | 00:04:17 |
86 | 40 | Pedro Gallego Lopez | Picassent Corre | Veterano A - M | 00:30:01 | 00:04:17 |
87 | 19 | Enrique Baixauli Sanz | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:30:01 | 00:04:17 |
88 | 41 | Jose Miguel Calabuig Mor | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:30:03 | 00:04:18 |
89 | 21 | Cristian Olmos Girona | Ce Rantelles Almussafes | Senior - M | 00:30:04 | 00:04:18 |
90 | 42 | Miguel Angel Gomez Garcia | Triamics Silla C.t. | Veterano A - M | 00:30:10 | 00:04:19 |
91 | 1 | Pepe Mocholi Fernandez | Catarroja U.e. | Master - M | 00:30:11 | 00:04:19 |
92 | 20 | Javier Campos Marques | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:30:16 | 00:04:19 |
93 | 21 | Angel Araujo Fernandez | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:30:26 | 00:04:21 |
94 | 43 | Edwin Loeff | Corredores De La Ruta | Veterano A - M | 00:30:29 | 00:04:21 |
95 | 44 | Fernando Perpinan Darder | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:30:31 | 00:04:22 |
96 | 45 | Juan Manuel Penarrubia Trenas | Independiente | Veterano A - M | 00:30:36 | 00:04:22 |
97 | 46 | Tiburon Relampago Soler Lorente | Cobarde\'s Team | Veterano A - M | 00:30:38 | 00:04:23 |
98 | 22 | Juanjo Garcia Gomez | Redolat Team | Veterano B - M | 00:30:39 | 00:04:23 |
99 | 47 | Raul Mateu Saez | Valencia Coratge I Forca | Veterano A - M | 00:30:41 | 00:04:23 |
100 | 23 | Jose Rovira Ull | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:30:45 | 00:04:24 |
101 | 48 | Santos Rubio Lopez | C.a. Almussafes | Veterano A - M | 00:30:48 | 00:04:24 |
102 | 49 | Juan Arcos Ortega | Independiente | Veterano A - M | 00:30:50 | 00:04:24 |
103 | 50 | Jose Tarazona | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:30:56 | 00:04:25 |
104 | 6 | Rafa Higueras Gomez | C.a. Cullera | Veterano C - M | 00:30:56 | 00:04:25 |
105 | 51 | Aniceto Redondo Pereira | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:30:56 | 00:04:25 |
106 | 2 | Fernando Machi Borras | C.a. Tortuga Algemesi | Master - M | 00:31:01 | 00:04:26 |
107 | 7 | Carles Piris Perales | C.a. Cullera | Veterano C - M | 00:31:04 | 00:04:26 |
108 | 8 | Juan Vicente Naval Vendrell | C.a. Sueca | Veterano C - M | 00:31:04 | 00:04:26 |
109 | 22 | Javier Rustarazo Bravo | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - M | 00:31:06 | 00:04:27 |
110 | 52 | Juan Jose Aleixandre Romero | C.a. Samaruc El Palmar | Veterano A - M | 00:31:06 | 00:04:27 |
111 | 53 | Angel Medina Marin | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:31:06 | 00:04:27 |
112 | 24 | Lorenzo Perez Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:31:15 | 00:04:28 |
113 | 25 | Jose Pascual Hernandez Farinos | Galgos Silla | Veterano B - M | 00:31:16 | 00:04:28 |
114 | 54 | Javier Ariza Abalos | Independiente | Veterano A - M | 00:31:18 | 00:04:28 |
115 | 26 | Roberto Ballester Vidal | Independiente | Veterano B - M | 00:31:19 | 00:04:28 |
116 | 3 | Francisco Tomas Edo Guillot | Redolat Team | Master - M | 00:31:27 | 00:04:30 |
117 | 27 | Ramon Maria Rodrigo | Independiente | Veterano B - M | 00:31:36 | 00:04:31 |
118 | 28 | Jose Ramon Gadea Perez | Olaso Team Carcaixent | Veterano B - M | 00:31:36 | 00:04:31 |
119 | 55 | Luis Monto Soler | Independiente | Veterano A - M | 00:31:42 | 00:04:32 |
120 | 29 | Fernando Alabau Castello | Independiente | Veterano B - M | 00:31:43 | 00:04:32 |
121 | 56 | Jose V.te Casan Alonso | Independiente | Veterano A - M | 00:31:43 | 00:04:32 |
122 | 9 | Jose Emilio Manclus Alminana | Beer Runners | Veterano C - M | 00:31:44 | 00:04:32 |
123 | 57 | Ivan Mora Carmin | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:31:47 | 00:04:32 |
124 | 58 | Emilio Verdeguer Juan | Independiente | Veterano A - M | 00:32:12 | 00:04:36 |
125 | 10 | Amable Sanchez Escudero | Independiente | Veterano C - M | 00:32:12 | 00:04:36 |
126 | 59 | Carlos Mari Asins | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:32:13 | 00:04:36 |
127 | 60 | Manuel Dorado Vita | Independiente | Veterano A - M | 00:32:17 | 00:04:37 |
128 | 30 | Maximo Guixot Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:32:19 | 00:04:37 |
129 | 61 | Alvaro Alonso Chartier | Independiente | Veterano A - M | 00:32:22 | 00:04:37 |
130 | 62 | David Tamarit Canibano | Runners De L`horta | Veterano A - M | 00:32:24 | 00:04:38 |
131 | 11 | Tomas Garcia-abadillo Aliaga | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:32:30 | 00:04:39 |
132 | 23 | Josep Gonzalez Carbo | Independiente | Senior - M | 00:32:37 | 00:04:40 |
133 | 12 | Pedro Pascual Baldovi Rosello | C.a. Sollana | Veterano C - M | 00:32:43 | 00:04:40 |
134 | 63 | Diego De La Pena Moradillo | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:32:43 | 00:04:40 |
135 | 64 | Gabriel Costa Pina | Independiente | Veterano A - M | 00:32:47 | 00:04:41 |
136 | 31 | Manuel Rodriguez Blazquez | C.a. Sollana | Veterano B - M | 00:32:48 | 00:04:41 |
137 | 65 | Edu Aznar Ibanez | C.t. Trivoltors Alcasser | Veterano A - M | 00:32:49 | 00:04:41 |
138 | 13 | Ernesto Primo Lopez | Picassent Corre | Veterano C - M | 00:32:49 | 00:04:41 |
139 | 66 | Rafael Gomez Millan | C.t. Trivoltors Alcasser | Veterano A - M | 00:32:49 | 00:04:41 |
140 | 14 | Pascual Azorin Azorin | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - M | 00:32:49 | 00:04:41 |
141 | 67 | Manolo Lozano Cabeza | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:32:50 | 00:04:41 |
142 | 32 | Miguel Angel Barrios Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:32:51 | 00:04:42 |
143 | 33 | Luis Vila Sastre | C.a. Sollana | Veterano B - M | 00:32:57 | 00:04:42 |
144 | 68 | Vicente Benito Llopis Ortega | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:32:58 | 00:04:43 |
145 | 34 | Rafa Navarrete Mallorquin | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:33:12 | 00:04:45 |
146 | 35 | Rafa Rosaleny Xirivella | Colla El Parotet | Veterano B - M | 00:33:14 | 00:04:45 |
147 | 15 | Juan Vicente Perez Peyro | Serrano Club Atletismo | Veterano C - M | 00:33:21 | 00:04:46 |
148 | 24 | Borja Benito Sanchis | Independiente | Senior - M | 00:33:24 | 00:04:46 |
149 | 69 | Ramon Sabater Rosa | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:33:33 | 00:04:48 |
150 | 36 | Francisco Chisbert Poncelas | C.a. Riba-roja Ribapeu | Veterano B - M | 00:33:35 | 00:04:48 |
151 | 37 | Xavier Cuenca Valiente | Colla El Parotet | Veterano B - M | 00:33:36 | 00:04:48 |
152 | 70 | Sergio Benavent Vila | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:33:37 | 00:04:48 |
153 | 16 | Jose Cortes Ibanez | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:33:38 | 00:04:48 |
154 | 38 | Antonio Chisbert Alacreu | Independiente | Veterano B - M | 00:33:40 | 00:04:49 |
155 | 71 | Blas Valiente Maicas | Independiente | Veterano A - M | 00:33:44 | 00:04:49 |
156 | 72 | Adolfo Garulo Ros | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:33:45 | 00:04:49 |
157 | 17 | Antonio Hidalgo Sanchez | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:33:53 | 00:04:50 |
158 | 25 | David Torralba Gil | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - M | 00:33:53 | 00:04:50 |
159 | 39 | Jose Conrado Diaz Esteve | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:33:54 | 00:04:51 |
160 | 73 | Daniel Rolania Soto | Independiente | Veterano A - M | 00:33:55 | 00:04:51 |
161 | 26 | Jose Ibor Ribes | Independiente | Senior - M | 00:33:55 | 00:04:51 |
162 | 40 | Jose Antonio Martin Donat | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:33:59 | 00:04:51 |
163 | 74 | Juan Zacares Vila | C.c. A La Marxeta | Veterano A - M | 00:34:02 | 00:04:52 |
164 | 75 | Julio Aguado Badenes | Triesport Roquette | Veterano A - M | 00:34:09 | 00:04:53 |
165 | 41 | Rafael Moreno Perez | Triamics Silla C.t. | Veterano B - M | 00:34:10 | 00:04:53 |
166 | 76 | Pedro Juan Nieto Puchalt | Benicorrer-benisano | Veterano A - M | 00:34:13 | 00:04:53 |
167 | 42 | Jose Vte Garcia Siurana | Independiente | Veterano B - M | 00:34:32 | 00:04:56 |
168 | 27 | Josep Bosch Mas | Triamics Silla C.t. | Senior - M | 00:34:45 | 00:04:58 |
169 | 28 | Javi Martinez Silvestre | Ce Rantelles Almussafes | Senior - M | 00:34:52 | 00:04:59 |
170 | 43 | Salva Perpinya | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - M | 00:34:56 | 00:04:59 |
171 | 77 | Juanjo Guillem Garulo | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:34:58 | 00:05:00 |
172 | 44 | Gabriel Mocanu | Independiente | Veterano B - M | 00:35:09 | 00:05:01 |
173 | 29 | Gabriel Galindo Molina | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - M | 00:35:28 | 00:05:04 |
174 | 78 | Jose Martinez Gomez | Corredores De La Ruta | Veterano A - M | 00:35:53 | 00:05:08 |
175 | 18 | Jose Luis De La Encarnacion Villodre | Independiente | Veterano C - M | 00:36:11 | 00:05:10 |
176 | 45 | Antonio Jose Ortega Mart | Independiente | Veterano B - M | 00:36:16 | 00:05:11 |
177 | 46 | Francisco Artero Romero | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:36:16 | 00:05:11 |
178 | 4 | Juan Manuel Garcia Collado | Independiente | Master - M | 00:36:18 | 00:05:11 |
179 | 47 | Miguel Angel Ribera Vasquez | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - M | 00:36:21 | 00:05:12 |
180 | 19 | Victor Parreno Guaita | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano C - M | 00:36:24 | 00:05:12 |
181 | 20 | Miquel Morera Llorca | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - M | 00:36:37 | 00:05:14 |
182 | 21 | Angel Rodriguez Martin | Independiente | Veterano C - M | 00:36:42 | 00:05:15 |
183 | 48 | Enrique Cosin Gamero | Independiente | Veterano B - M | 00:37:06 | 00:05:18 |
184 | 22 | Jose Maria Zambrana Rios | Galgos Silla | Veterano C - M | 00:37:07 | 00:05:18 |
185 | 79 | Daniel Abietar Dolz | C.a. Poblats Maritims | Veterano A - M | 00:37:20 | 00:05:20 |
186 | 80 | Juan Antonio Cabrera Molina | Independiente | Veterano A - M | 00:37:28 | 00:05:21 |
187 | 23 | Xavier Mico Cabo | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - M | 00:37:34 | 00:05:22 |
188 | 49 | Aurelio Bosoko Esabio | Independiente | Veterano B - M | 00:37:40 | 00:05:23 |
189 | 81 | Carlos Zanon Labios | Atletismo Benetusser | Veterano A - M | 00:37:48 | 00:05:24 |
190 | 24 | German Munoz Alba | Independiente | Veterano C - M | 00:38:10 | 00:05:27 |
191 | 5 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Master - M | 00:38:12 | 00:05:27 |
192 | 25 | Vicente Isidro Duran Urena | Galgos Silla | Veterano C - M | 00:38:24 | 00:05:29 |
193 | 50 | Fco. Jose Cortijo Fernandez | Independiente | Veterano B - M | 00:38:30 | 00:05:30 |
194 | 51 | Juan Jose Vidal Genoves | C.a. Cullera | Veterano B - M | 00:38:52 | 00:05:33 |
195 | 82 | Javier De Los Rios Garcia | Independiente | Veterano A - M | 00:39:03 | 00:05:35 |
196 | 6 | Jose Cuadrado Cuadrado | Catarroja U.e. | Master - M | 00:39:11 | 00:05:36 |
197 | 52 | Jose Fco Martinez Garcia | Colla El Parotet | Veterano B - M | 00:39:15 | 00:05:36 |
198 | 53 | Isaac Gonzalez Nogues | Colla El Parotet | Veterano B - M | 00:39:16 | 00:05:37 |
199 | 83 | Pedro Castillo Del Amo | Colla El Parotet | Veterano A - M | 00:39:17 | 00:05:37 |
200 | 84 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:39:26 | 00:05:38 |
201 | 54 | Vicente Jes Salvador Zaragoza | Independiente | Veterano B - M | 00:39:27 | 00:05:38 |
202 | 26 | Felip Medina Gomez | Colla El Parotet | Veterano C - M | 00:39:39 | 00:05:40 |
203 | 27 | Miguel Alcayde Masfarner | C.a. Les Formiguetes | Veterano C - M | 00:39:50 | 00:05:41 |
204 | 28 | Juan Franco Carbonell | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - M | 00:40:28 | 00:05:47 |
205 | 85 | Rafael Monzo Saura | Independiente | Veterano A - M | 00:40:30 | 00:05:47 |
206 | 7 | Pascual Pastor Codoner | Colla El Parotet | Master - M | 00:40:34 | 00:05:48 |
207 | 55 | Vicente Llorens Cogollos | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 00:41:08 | 00:05:53 |
208 | 56 | Jose Ortega Moya | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano B - M | 00:41:15 | 00:05:54 |
209 | 57 | Pascual De Los Reyes Gaitan Moya | Independiente | Veterano B - M | 00:41:22 | 00:05:55 |
210 | 58 | Jesus Toledo Martinez | Independiente | Veterano B - M | 00:42:37 | 00:06:05 |
211 | 86 | Armando Armengot Figueres | Independiente | Veterano A - M | 00:42:44 | 00:06:06 |
212 | 59 | Chumi Moya Solano | Independiente | Veterano B - M | 00:43:01 | 00:06:09 |
213 | 29 | Emilio Pastor Juan | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:43:25 | 00:06:12 |
214 | 60 | Julio Jimenez Alvarez | Independiente | Veterano B - M | 00:46:01 | 00:06:34 |
215 | 87 | Amadeo Aznar Ibanez | Independiente | Veterano A - M | 00:46:36 | 00:06:39 |
216 | 61 | Tomas Aparicio Fernandez | A.d. Pindaro | Veterano B - M | 00:49:12 | 00:07:02 |
217 | 30 | Antonio Monta | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:49:15 | 00:07:02 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Elia Fuentes Albero | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - F | 00:25:51 | 00:03:42 |
2 | 1 | Belen Blasco Rosa | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - F | 00:27:16 | 00:03:54 |
3 | 1 | Lucia Maria Mocholi | Serrano Club Atletismo | Junior Promesa - F | 00:28:48 | 00:04:07 |
4 | 2 | Paula Campillo Tena | Crespo Runners | Senior - F | 00:29:00 | 00:04:09 |
5 | 2 | Anabel Llopis Laguna | C.a. Sollana | Veterano A - F | 00:29:35 | 00:04:14 |
6 | 1 | Oreto Sanchis Miralles | Som Passatge | Veterano C - F | 00:31:46 | 00:04:32 |
7 | 3 | Laura Cambronero Lacasa | Crespo Runners | Senior - F | 00:32:22 | 00:04:37 |
8 | 1 | Sonia Guillem Perez | Serrano Club Atletismo | Veterano B - F | 00:32:26 | 00:04:38 |
9 | 2 | Maria Jose Casillas Perez | Cd Metaesport | Veterano B - F | 00:32:36 | 00:04:39 |
10 | 3 | Olga Raga Martinez | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - F | 00:32:38 | 00:04:40 |
11 | 3 | Prese Claver Villagrasa | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - F | 00:33:00 | 00:04:43 |
12 | 4 | Sandra Merino Gomez | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - F | 00:33:02 | 00:04:43 |
13 | 4 | Yolanda Gallego Ballester | C.a.guadassuar Maskokotas | Veterano A - F | 00:33:13 | 00:04:45 |
14 | 5 | Ana Isabel Carrera Rojas | Fondistas De Silla | Veterano A - F | 00:33:15 | 00:04:45 |
15 | 4 | M Luisa Jaro Ramos | Independiente | Veterano B - F | 00:33:36 | 00:04:48 |
16 | 6 | Chus Mocholi Gimenez | S.d. Correcaminos | Veterano A - F | 00:33:47 | 00:04:50 |
17 | 5 | Ana Sofia Chanza Tellez | C.a. Alcasser | Senior - F | 00:33:59 | 00:04:51 |
18 | 5 | Cristina Atanasio Lloret | C.a. Almussafes | Veterano B - F | 00:34:20 | 00:04:54 |
19 | 6 | Maria Teresa Fletes Palomares | Independiente | Senior - F | 00:34:34 | 00:04:56 |
20 | 7 | Conxin Felip Bau | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - F | 00:35:19 | 00:05:03 |
21 | 6 | Domi Enrique Monpo | Gomez Madrid Kangurs | Veterano B - F | 00:35:20 | 00:05:03 |
22 | 7 | Chelo Jimenez Molero | C.d.u. Politecnica Valencia | Veterano B - F | 00:35:25 | 00:05:04 |
23 | 8 | Carmen Carbonell Gomez | Ce Rantelles Almussafes | Veterano A - F | 00:35:53 | 00:05:08 |
24 | 7 | Carolina Duart Martinez | Ce Rantelles Almussafes | Senior - F | 00:35:53 | 00:05:08 |
25 | 8 | Ascension Jimenez Fernandez | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:36:16 | 00:05:11 |
26 | 8 | Eloisa Nadal Oller | Club De Correr Peus Quets | Senior - F | 00:36:21 | 00:05:12 |
27 | 9 | Desi Mari Montes | C.a. Almussafes | Veterano A - F | 00:36:34 | 00:05:13 |
28 | 2 | Maria Jose Ballester Domingo | C.a. Almussafes | Veterano C - F | 00:36:35 | 00:05:14 |
29 | 9 | Cristina Casco Sanchez-molina | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - F | 00:36:52 | 00:05:16 |
30 | 10 | Amparo Rodriguez Martin | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - F | 00:37:04 | 00:05:18 |
31 | 9 | Sonia Vinoles Climent | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - F | 00:37:11 | 00:05:19 |
32 | 10 | Maria Verbena Moril | Crespo Runners | Senior - F | 00:37:14 | 00:05:19 |
33 | 3 | Assumpta Cebolla Iborra | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 00:37:35 | 00:05:22 |
34 | 10 | Angela Garcia Perez | Fondistas De Silla | Veterano B - F | 00:37:36 | 00:05:22 |
35 | 11 | Maria Elena Santana Ventura | C.a. Almussafes | Veterano A - F | 00:37:41 | 00:05:23 |
36 | 12 | Teresa Moreno Navarro | Fondistas De Silla | Veterano A - F | 00:38:24 | 00:05:29 |
37 | 13 | Maria Eugenia Moscardo Ortiz | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - F | 00:38:49 | 00:05:33 |
38 | 4 | Consuelo Ibanez Puchades | Independiente | Veterano C - F | 00:38:57 | 00:05:34 |
39 | 11 | Carmen Montero Tena | Independiente | Veterano B - F | 00:38:57 | 00:05:34 |
40 | 1 | Milagros Sifre Artal | Club De Correr Peus Quets | Master - F | 00:39:14 | 00:05:36 |
41 | 14 | Sonia Ibanez Carrascosa | Colla El Parotet | Veterano A - F | 00:39:17 | 00:05:37 |
42 | 11 | Lydia Calabuig Bonafe | C.a. Sollana | Senior - F | 00:39:22 | 00:05:37 |
43 | 5 | Maria Labrador Felipe | Independiente | Veterano C - F | 00:40:09 | 00:05:44 |
44 | 12 | Vicen Boiza Trujillo | C.a. Almussafes | Veterano B - F | 00:40:10 | 00:05:44 |
45 | 13 | Rosa Giner Pons | Atletismo Benetusser | Veterano B - F | 00:40:46 | 00:05:49 |
46 | 14 | Pilar Ferrus Perez | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - F | 00:40:55 | 00:05:51 |
47 | 15 | Esther Redondo Campillo | C.a. Cullera | Veterano B - F | 00:41:11 | 00:05:53 |
48 | 16 | Gemma Gomez Amador | C.a. Cullera | Veterano B - F | 00:41:11 | 00:05:53 |
49 | 6 | Inmaculada Ortells Ramon | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 00:41:12 | 00:05:53 |
50 | 12 | Alicia Navarro Arnau | C.a. Corriols Sueca | Senior - F | 00:41:48 | 00:05:58 |
51 | 17 | Joana Del Roj | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - F | 00:42:00 | 00:06:00 |
52 | 18 | Raquel Garcia Torres | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:42:11 | 00:06:02 |
53 | 2 | Maria Garcia Abietar | C.a. Poblats Maritims | Junior Promesa - F | 00:42:42 | 00:06:06 |
54 | 19 | Pilar Rodriguez Martinez | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:43:13 | 00:06:10 |
55 | 20 | Mada Ferrer Rico | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:43:13 | 00:06:10 |
56 | 21 | Juani Cebrian Martinez | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:43:13 | 00:06:10 |
57 | 15 | Rocio Arenas Morcillo | Independiente | Veterano A - F | 00:43:20 | 00:06:11 |
58 | 7 | Pepa Baldovi Martinez | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 00:43:31 | 00:06:13 |
59 | 22 | Mayte Mocholi Serra | Independiente | Veterano B - F | 00:44:49 | 00:06:24 |
60 | 16 | Mayte Mocholi Gimenez | Runners De L`horta | Veterano A - F | 00:45:17 | 00:06:28 |
61 | 17 | Mari Luz Cervero Juan | Independiente | Veterano A - F | 00:46:36 | 00:06:39 |
62 | 3 | Mireia Sanchez Bermejo | Colla El Parotet | Junior Promesa - F | 00:46:36 | 00:06:39 |
63 | 13 | Isabel Bermudez Folgado | C.a. Samaruc El Palmar | Senior - F | 00:52:10 | 00:07:27 |
Clasificación Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Cronorunner Team | 39 | Carlos Alcaniz Carbonell => Pts: 2 - 00:22:42 (00:03:15) Javier Colomer Barbera => Pts: 4 - 00:23:01 (00:03:17) Javier Mozos Martin => Pts: 8 - 00:23:40 (00:03:23) Mohamed Houd Chambani => Pts: 9 - 00:23:42 (00:03:23) Ximo Puig Torres => Pts: 16 - 00:24:24 (00:03:29) |
2 | Crespo Runners | 45 | Sergio Fayos Merin => Pts: 3 - 00:22:55 (00:03:16) Salvador Crespo Romera => Pts: 6 - 00:23:22 (00:03:20) Sergio Rosell Sanchez => Pts: 11 - 00:23:59 (00:03:26) Ruben Crespo Romera => Pts: 12 - 00:24:02 (00:03:26) Poli Limia Saus => Pts: 13 - 00:24:04 (00:03:26) |
3 | Cobarde\'s Team | 89 | Alejandro Tormo Velasco => Pts: 1 - 00:22:27 (00:03:12) Jose Manuel Caplliure Piera => Pts: 14 - 00:24:17 (00:03:28) Rafa Lopez Grau => Pts: 22 - 00:25:01 (00:03:34) Juanjo Segura Ortells => Pts: 25 - 00:25:16 (00:03:37) Victor Martinez Richart => Pts: 27 - 00:25:31 (00:03:39) |
4 | Fondistas De Silla | 109 | Fernando Hernandez Soto => Pts: 10 - 00:23:48 (00:03:24) Nicolas Salido Gutierrez => Pts: 18 - 00:24:43 (00:03:32) Daniel Roman Coria => Pts: 20 - 00:24:52 (00:03:33) Jose Santos Yustas => Pts: 29 - 00:25:41 (00:03:40) Jorge Rodriguez Ramos => Pts: 32 - 00:26:07 (00:03:44) |
5 | Olaso Team Carcaixent | 152 | Juan Vidal Ribero => Pts: 5 - 00:23:13 (00:03:19) Ricard Martinez Sebastia => Pts: 17 - 00:24:38 (00:03:31) Salva Garcia Navarro => Pts: 34 - 00:26:15 (00:03:45) Jose Oscar Sanchis Saiz => Pts: 42 - 00:26:57 (00:03:51) Ivan Furio Picot => Pts: 54 - 00:27:36 (00:03:57) |
6 | Escuela Del Corredor Paco Milan | 156 | Paco Milan Collado => Pts: 7 - 00:23:29 (00:03:21) Ricardo Remohi Gozalvo => Pts: 15 - 00:24:18 (00:03:28) Julio Alegre Perez => Pts: 41 - 00:26:55 (00:03:51) Toni Puchades Comino => Pts: 46 - 00:27:18 (00:03:54) Juan Jose Olmos Perello => Pts: 47 - 00:27:19 (00:03:54) |
7 | C.a. Sollana | 237 | Toni Vila Andres => Pts: 30 - 00:25:59 (00:03:43) Juanjo Vila Toledo => Pts: 31 - 00:26:00 (00:03:43) Pedro Navarro Santos => Pts: 55 - 00:27:50 (00:03:59) Joaquin Guerola Estevens => Pts: 60 - 00:28:33 (00:04:05) Sergio Luz Lopez => Pts: 61 - 00:28:35 (00:04:05) |
8 | Gomez Madrid Kangurs | 265 | Nacho Pons Rovira => Pts: 39 - 00:26:42 (00:03:49) Elis Alepuz Hernandez => Pts: 49 - 00:27:25 (00:03:55) Jose Linares Egea => Pts: 50 - 00:27:26 (00:03:55) Juan Miguel Ramon Roig => Pts: 51 - 00:27:28 (00:03:55) Francisco Perez Marin => Pts: 76 - 00:29:24 (00:04:12) |
9 | Ce Rantelles Almussafes | 430 | David Martinez Alos => Pts: 38 - 00:26:37 (00:03:48) Guillermo Hernandez Mompo => Pts: 69 - 00:29:07 (00:04:10) Cristian Olmos Girona => Pts: 89 - 00:30:04 (00:04:18) Angel Medina Marin => Pts: 111 - 00:31:06 (00:04:27) Ivan Mora Carmin => Pts: 123 - 00:31:47 (00:04:32) |
10 | Triamics Silla C.t. | 550 | Juan Carlos Olaya Cuenca => Pts: 57 - 00:28:17 (00:04:02) F.javier Zaragoza Antich => Pts: 70 - 00:29:08 (00:04:10) Miguel Angel Gomez Garcia => Pts: 90 - 00:30:10 (00:04:19) Rafael Moreno Perez => Pts: 165 - 00:34:10 (00:04:53) Josep Bosch Mas => Pts: 168 - 00:34:45 (00:04:58) |
11 | Colla El Parotet | 653 | Vicent Nacher Ricart => Pts: 78 - 00:29:29 (00:04:13) Antonio Aroca Martinez => Pts: 81 - 00:29:43 (00:04:15) Rafa Rosaleny Xirivella => Pts: 146 - 00:33:14 (00:04:45) Xavier Cuenca Valiente => Pts: 151 - 00:33:36 (00:04:48) Jose Fco Martinez Garcia => Pts: 197 - 00:39:15 (00:05:36) |
12 | C.a. Tortuga Algemesi | 720 | Jose Luis Munoz Solano => Pts: 64 - 00:28:40 (00:04:06) Fernando Machi Borras => Pts: 106 - 00:31:01 (00:04:26) Jose Conrado Diaz Esteve => Pts: 159 - 00:33:54 (00:04:51) Candido Jimenez Borreguero => Pts: 191 - 00:38:12 (00:05:27) Benjamin Jimenez Reviejo => Pts: 200 - 00:39:26 (00:05:38) |
13 | Club De Correr Peus Quets | 891 | Pascual Azorin Azorin => Pts: 140 - 00:32:49 (00:04:41) Miguel Angel Ribera Vasquez => Pts: 179 - 00:36:21 (00:05:12) Miquel Morera Llorca => Pts: 181 - 00:36:37 (00:05:14) Xavier Mico Cabo => Pts: 187 - 00:37:34 (00:05:22) Juan Franco Carbonell => Pts: 204 - 00:40:28 (00:05:47) |
Clasificación Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Gomez Madrid Kangurs | 33 | Belen Blasco Rosa => Pts: 2 - 00:27:16 (00:03:54) Olga Raga Martinez => Pts: 10 - 00:32:38 (00:04:40) Domi Enrique Monpo => Pts: 21 - 00:35:20 (00:05:03) |
2 | Escuela Del Corredor Paco Milan | 38 | Elia Fuentes Albero => Pts: 1 - 00:25:51 (00:03:42) Sandra Merino Gomez => Pts: 12 - 00:33:02 (00:04:43) Ascension Jimenez Fernandez => Pts: 25 - 00:36:16 (00:05:11) |
3 | Crespo Runners | 43 | Paula Campillo Tena => Pts: 4 - 00:29:00 (00:04:09) Laura Cambronero Lacasa => Pts: 7 - 00:32:22 (00:04:37) Maria Verbena Moril => Pts: 32 - 00:37:14 (00:05:19) |
4 | Ce Rantelles Almussafes | 67 | Conxin Felip Bau => Pts: 20 - 00:35:19 (00:05:03) Carmen Carbonell Gomez => Pts: 23 - 00:35:53 (00:05:08) Carolina Duart Martinez => Pts: 24 - 00:35:53 (00:05:08) |
5 | Club De Correr Peus Quets | 68 | Prese Claver Villagrasa => Pts: 11 - 00:33:00 (00:04:43) Eloisa Nadal Oller => Pts: 26 - 00:36:21 (00:05:12) Sonia Vinoles Climent => Pts: 31 - 00:37:11 (00:05:19) |
6 | C.a. Almussafes | 73 | Cristina Atanasio Lloret => Pts: 18 - 00:34:20 (00:04:54) Desi Mari Montes => Pts: 27 - 00:36:34 (00:05:13) Maria Jose Ballester Domingo => Pts: 28 - 00:36:35 (00:05:14) |
7 | Fondistas De Silla | 84 | Ana Isabel Carrera Rojas => Pts: 14 - 00:33:15 (00:04:45) Angela Garcia Perez => Pts: 34 - 00:37:36 (00:05:22) Teresa Moreno Navarro => Pts: 36 - 00:38:24 (00:05:29) |
8 | Colla El Parotet | 147 | Sonia Ibanez Carrascosa => Pts: 41 - 00:39:17 (00:05:37) Raquel Garcia Torres => Pts: 52 - 00:42:11 (00:06:02) Pilar Rodriguez Martinez => Pts: 54 - 00:43:13 (00:06:10) |